Views: 22
ĽUDSKÉ TELO funguje na BATÉRIE.
Nie náhodou hovoríme: Potrebujem si „dobiť baterky.”
Telo má 5 rôznych batérií.
1. Hlavnou batériou v našom tele sú v skutočnosti naše SVALY. Sú naskladané jeden na druhý v špeciálnom poradí, ako keď sa batérie skladajú do baterky a tvoria tak napájací zdroj. Každý orgán má v tele svoju vlastnú batériu. Zásobou batérie pre mozog sú napríklad naše nohy. Pohybom nôh – chodením, alebo behom síce dobíjame energiou celé telo, no predovšetkým dodávame dostatok energie mozgu. Energie elektrónov sa pri chodení či behu, pohybujú telom rýchlosťou svetla. A mozog pracuje ešte vyššou rýchlosťou. Táto znalosť nám pomôže pochopiť aj to, že keď si na palec na nohe dáme esenciálny olej, frekvencia oleja sa do mozgu dostane rýchlosťou svetla.
2. Ďalšou batériou sú naše BUNKOVÉ MEMBRÁNY, ktoré sú v skutočnosti malé batérie. Pod bunkovými membránami sa nachádza špeciálny druh vody, ktorý sa nazýva EZ voda. Je to štvrté skupenstvo vody, o ktorom sa bežne nevyučuje… ktovie prečo.
3. Táto EZ voda je ďalší systém pre ukladanie napätia, pretože miesto H2O je to H3O2, čo je forma vody, ktorá je darcom elektrónov. Táto voda je naša 3.batéria.
4. batériou sú naše MITOCHONDRIE.
5. A nakoniec máme svoju DNA. Keď sa pozriete na koniec DNA, uvidíte, že uprostred je velká diera. A dole uprostred tej diery imploduje to, čomu sa hovorí skalárna energia. Skalárna energia má schopnosť nielen slúžiť ako zdroj energie pre DNA, ale má schopnosť ju čítať, oznamovať ju ďalšej novej bunke, ktorú vytvára, komunikovať s ostatnými bunkami v tele. Takže skalárna energia, ktorá imploduje do DNA, nie je iba batéria, ale je to systém prenosu informácií. Keď skalárna energia prestane implodovať do DNA, nastáva smrť.
Preto tak veľmi záleží na tom, koľko elektrónov prijímame do svojho tela. Okolo nás je veľa elektrónových darcov. Len o nich treba vedieť… Elektróny môžeme získať pomocou slnenia, chodenia naboso v tráve, alebo opieranie tela o kmeň stromu, pretože stromy majú elektróny a darujú ich iným živým organizmom.
Ďalší spôsob, ako získať elektróny je aj hladkanie zvieraťa.
Tečúca voda je ďalší elektrónový zdroj. Naopak stojatá voda je elektrónový zlodej. Rovnako je to so vzduchom. Prudiaci vzduch nám elektróny daruje, uzatvorené priestory nám ich odoberajú.
Najbežnejší zlodej elektrónov je emočná záťaž, stres, ale aj zubný kaz, či toxíny z geneticky modifikovaných potravín, pesticídov a pod.